תנאי שימוש באתר

 1. הקדמה
  אתר אינטרנט www.etga.co.il (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר אינפורמטיבי ייצוגי עבור חברת ETGA והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש שיפורטו להלן.

 2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון
  תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקבל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם לסוג התוכן.
  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 3. קניין רוחני
  האתר, כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר www.etga.co.il ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש ממנהל האתר.

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 4. תוכן האתר
  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות, עם זאת בשל שיקולים טכניים או תקלות צד ג' או אחרים, ייתכנו הפרעות בזמינות באתר. בהתאם לכך איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

 5. קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

 6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של www.etga.co.il ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP ממנה הוא מגיע, כתובת ה MACID של המחשב הניגש לאתר או אף בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש לאתר.

 8. צוות האתר והנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשים באתר לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות אתר www.etga.co.il

 9. גילוי נאות
  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי גלישה, ניתוח קליקים וזמן השהייה באתר.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 10. אזור שיפוט
  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדית של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים במחוז תל אביב.